Get Adobe Flash player

Oferta

sterowniki PLC

sterowanie PLC

projektowanie automatyki

prefabrykacja szaf

szafy sterownicze

wizualizacje

neutralizacja ścieków

automatyka oczyszczalni ścieków

automatyka basenowa 

automatyka przemyslowa


Więcej

Wiadomości

Nasza firma istnieje na rynku od 2004 roku. Od tego momentu po dzień dzisiejszy głównym założeniem jest satysfakcja klienta z naszej pracy. Starannie poszerzamy ofertę o coraz większy zakres usług i wyposażenie sprzętowe, aby jak najlepiej zaspokoić oczekiwania każdego korzystającego z naszej pomocy klienta.

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie

1.      Wykonanie instalacji monitoringu temperatur i gaszenia kominów Cooker-ów. Wykonanie tras kablowych zasilania i sterowania instalacją monitoringu temperatur oraz instalacją parową. Wykonanie całej instalacji parowej. Wykonanie aplikacji programu do sterowania i nadzoru temperatur w kominach wg. wytycznych ZTB. (2013)

 

2.      Wykonanie instalacji zasilania i sterowania wentylatorów linii soi. (2013)

 

3.      Przebudowa i rozbudowa instalacja oświetlenia terenu. Budowa linii kablowych kablem YAKXS 4x35mm, montaż latarni oświetlenia terenu wraz z oprawą oświetleniową sodową  SS 104/100W i fundamentem. Montaż masztów oświetleniowych M160 z fundamentem, belką montażową pod naświetlacze POWERLUG 250W AS i POWERLUG 400W AS. (2013)

 

 

4.      Instalacja elektryczna dla projektu SOYA HOT DEHULLING. Wykonanie tras kablowych zasilania i sterowania dla wszystkich urządzeń do przerobu soi. Wykonanie instalacji zasilania do szaf BUHLER C 21, C22, C23. Dostawa i montaż czujników  do przenośników, temperatury. Dostawa i montaż wyłączników remontowych do wszystkich zamontowanych silników. (2012)